|
Registrants For
West Dennis Yacht Club Invitational
July 08, 2019
31 people have registered for this event
|
Opti Championship
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Katie Visco *
|
Wizard |
- 5474 |
Opti Championship White |
*, * |
Stone Horse YC |
|
2. |
Sam Bartlett *
|
- |
- 19885 |
Opti Championship White |
*, * |
Chatham Yacht Club |
|
3. |
Alex Wesp *
|
Opti |
- 19884 |
Opti Championship White |
*, * |
Chatham Yacht Club |
|
4. |
Austin Budd *
|
Budd-ezz |
- 10897 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Hyannis Yacht Cub |
|
5. |
Erik Menyhart *
|
OPTI-MISTIC |
- 12663 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Hyannis Yacht Club |
|
6. |
Natalie Ahern *
|
Mad llama |
- 19398 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Bass River Yacht Club |
|
7. |
Andrew Visco *
|
- |
- 15460 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Stone Horse YC |
|
8. |
Hanna Anderson *
|
Jet Pac |
- 1668 |
Opti Championship Blue |
*, * |
HYC |
|
9. |
Brooke Bartlett *
|
- |
- 22253 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Chatham Yacht Club |
|
10. |
Colter Gladish *
|
ORCA |
- 11990 |
Opti Championship Blue |
*, * |
HYC |
|
11. |
Shannon Welburn *
|
- |
- 12458 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Stonoe Horse Yacht Club |
|
12. |
Shea Welburn *
|
- |
- 16124 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Stone Horse Yacht Club |
|
13. |
Jack Bete *
|
Blue Crab |
- 12551 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Hyannis Yacht Club |
|
14. |
Eleanor Kinder *
|
- |
- 3155 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Hyannis Yacht Club |
|
15. |
Waters Lloyd *
|
- |
- 21098 |
Opti Championship Blue |
*, * |
BRYC |
|
16. |
Julia Scipione *
|
Splash |
- 13889 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Chatham Yacht Club |
|
17. |
Walker Naughton *
|
- |
- 10447 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Stone Horse Yacht Club |
|
18. |
James Counselman *
|
Knotty Boy |
- 9593 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Stone Horse Yacht Club |
|
19. |
John Botsivales *
|
No name |
- 1956 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Dennis Yacht Club |
|
20. |
Jack Spillane *
|
Jackpot |
- 22886 |
Opti Championship Blue |
*, * |
HYC |
|
21. |
Anna Hunter *
|
- |
- 21072 |
Opti Championship Blue |
*, * |
Bass River |
|
22. |
Emma Tucker *
|
- |
- 20550 |
Opti Championship Blue |
*, * |
HYC |
|
23. |
Faye Adams *
|
Peek-A-Boo |
- 14550 |
Opti Championship Blue |
*, * |
West Dennis Yacht Club |
|
24. |
Grace Westmoreland *
|
Sandy Paws |
- 22692 |
Opti Championship Red |
*, * |
Bass River Yacht Club |
|
25. |
Chad Bartlett *
|
- |
- 21607 |
Opti Championship Red |
*, * |
Chatham Yacht Club |
|
26. |
Alex Kowaleski *
|
- |
- 22600 |
Opti Championship Red |
*, * |
West Dennis/Jk Sailing |
|
27. |
Conor Donahue *
|
Orange Thunder |
- 11053 |
Opti Championship Red |
*, * |
Stage Harbor Yacht Club |
|
28. |
Madison Macomber *
|
Dory |
- 13539 |
Opti Championship Red |
*, * |
Madison Macomber |
|
29. |
Hunter Crane *
|
GoGo |
- 10723 |
Opti Championship Red |
*, * |
Cotuit Mosquito Yacht Club |
|
30. |
Finlay Sullivan *
|
Shark Finn |
- 15425 |
Opti Championship Red |
*, * |
Chatham Yacht Club |
|
31. |
Dylan Balunas *
|
- |
- 22211 |
Opti Championship Red |
*, * |
Corintian Yacht Club |
|
|
|
|