29ER
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Ryutaro SOCHI - Jack FISHER |
- |
- 120 |
29ER - |
Fishers Island, NY |
Fishers Island YC/Manhattan YC |
|
2. |
Connor MACKEN -
[Pending] |
- |
- 250 |
29ER - |
Barrington, RI |
Barrington YC |
|
3. |
Teddy NICOLOSI - Robert HUNTER |
- |
- 720 |
29ER - |
St Thomas, VI |
St. Thomas YC |
|
4. |
Kieran SHOCKLEE - Grant JANOV |
- |
- 1088 |
29ER - |
Malibu, CA |
California YC |
|
5. |
Marina HUTZLER - Nicholas HARDY |
- |
- 1471 |
29ER - |
Recife, PE |
CICP |
|
6. |
Peter JOSLIN - Jack JOSLIN |
- |
- 2449 |
29ER - |
San Diego, CA |
SDYC |
|
7. |
Christina VAN DYKE - Isabelle MEEGAN |
- |
- 2413 |
29ER - |
Long Beach, California |
LBYC/ABYC |
|
8. |
Sally WILMOT - Tanner CHAPKO |
- |
- 2001 |
29ER - |
Orinda, CA |
St Francis YC/San Diego YC |
|
9. |
Bella CASARETTO - Ian MACDIARMID |
- |
- 1467 |
29ER - |
Fort Lauderdale, FL |
Lauderdale YC, 2Niner Squad |
|
10. |
Ripley SHELLEY - Shane RIERA |
- |
- 1418 |
29ER - |
Miami, FL |
29er Sqaud CRYC |
|
11. |
Charlie HIBBEN - CJ MCKENNA |
- |
- 2296 |
29ER - |
Concord, Massachusetts |
Wianno YC |
|
12. |
Catherine LINDSAY - Jana LAURENDEAU |
- |
- 2299 |
29ER - |
North Palm Beach, FL |
2Niner Skiff Squad |
|
13. |
Berta PUIG - Charlotte MACK |
- |
- 104 |
29ER - |
Key Biscayne, FL |
2 NINER/Coral Reef YC |
|
14. |
Severin GRAMM - Ben KERN |
- |
- 1 |
29ER - |
Delray Beach, FL |
2Niner Skiff Squad |
|
15. |
William BONIN - Samuel BONIN |
- |
- 447 |
29ER - |
Toronto, ON |
Royal Canadian YC |
|
16. |
Sebastian CLARK - Justin LOUDEN |
- |
- 445 |
29ER - |
South Miami, FL |
2niner Skiff Squad |
|
17. |
Josh YALE - Louis RIEL-BROCKIE |
- |
- 2452 |
29ER - |
Toronto, ON |
RCYC |
|
18. |
Harry MELGES IV - Finn ROWE |
- |
- 2185 |
29ER - |
Fontana-on-Geneva Lake, WI |
Lake Geneva YC |
|
19. |
Nico MARTIN - Chase SABADASH |
- |
- 2294 |
29ER - |
Houston, Texas |
2Niner Skiff Squad |
|
20. |
Scott McKENZIE - Sean HENNESSY |
- |
- 925 |
29ER - |
St. Thomas, VI |
St. John YC |
|
|
I420
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Dylan BRAZEE - Ariel CASARETTO |
- |
- 55900 |
I420 - |
Stuart, FL |
LIMA/USSCMC |
|
2. |
William GEORGE - William LOGUE |
- |
- 55162 |
I420 - |
Greenwich, CT |
Nantucket YC/LISOT |
|
3. |
Chris KIENER - Max VITTIMBERGA |
- |
- 55148 |
I420 - |
Palm City, FL |
USSCMC/LIMA |
|
4. |
Dylan ASCENCIOS - Nick CHISARI |
- |
- 55917 |
I420 - |
Spring, Texas |
Lakewood YC |
|
5. |
Ian MORAN - Abercrombie GRIGGS |
- |
- 55818 |
I420 - |
Rocky River, OH |
Edgewater YC |
|
6. |
Arianna FORELLI - Giorgia BERTUZZI [Pending] |
- |
- 56268 |
I420 - |
-, - |
Fraglia Vela Malcesine |
|
7. |
Austin ANDO - Charles HERTZ |
- |
- 53718 |
I420 - |
Mount Pleasant, SC |
Hobcaw YC |
|
8. |
Alex ABATE - Marcus ABATE |
- |
- 55116 |
I420 - |
Kemah, TX |
Lakewood YC |
|
9. |
Matthew LOGUE - Cameron GIBLIN |
- |
- 55447 |
I420 - |
Greenwich, CT |
Riverside YC | LISOT |
|
10. |
Connor MRAZ - Griffin SEGALLA |
- |
- 55997 |
I420 - |
New York, NY |
Chester YC/LISOT |
|
11. |
Oliver HURWITZ - Angus MANION |
- |
- 56266 |
I420 - |
New York, NY |
LISOT |
|
12. |
Alexandra MARES - Katy HANNAN |
- |
- 55618 |
I420 - |
Salado, TX |
Houston YC/GCYSA |
|
13. |
Caroline BENSON - Ellen WILLIAMS |
- |
- 56035 |
I420 - |
Oxford, MD |
Tred Avon YC/LISOT |
|
14. |
Emily BORNARTH - Katie BORNARTH |
- |
- 54065 |
I420 - |
Stuart, FL |
LIMA/ Edward Teach Youth SA |
|
15. |
Eduardo MINTZIAS - Declan McGRANAHAN |
- |
- 56036 |
I420 - |
Weston, Florida |
LIMA / CRYC |
|
16. |
Fifi FOGARTY - Libby REDMOND |
- |
- 55621 |
I420 - |
New York, NY |
LIMA / Seawanhaka |
|
17. |
Zane ROGERS - Reese GUERRIERO |
- |
- 55145 |
I420 - |
Kemah, Tx |
LYC/TCYC |
|
18. |
Julia JOHANSSON - Isabella FARINA |
- |
- 56216 |
I420 - |
Coral Gables, FL |
LIMA |
|
19. |
Yumi YOSHIYASU - Kara SCULLY |
- |
- 56037 |
I420 - |
Houston, TX |
HYC |
|
20. |
Sofia SEGALLA - Hope GALLAGHER |
- |
- 54063 |
I420 - |
Stamford, CT |
LISOT / Stamford YC |
|
21. |
Carmen COWLES - Emma COWLES |
- |
- 55876 |
I420 - |
Larchmont, NY |
LISOT/Larchmont YC |
|
22. |
Emily HAIG - Nathan HOUSBERG |
- |
- 55912 |
I420 - |
Beach Haven, NJ |
LISOT/Little Egg Harbor YC |
|
23. |
Timothy DANILEK - Pierce ORNSTEIN |
- |
- 56029 |
I420 - |
Stamford, CT |
Noroton YC |
|
24. |
AnaClare SOLE - Grace AUSTIN |
- |
- 55147 |
I420 - |
Houston, TX |
Texas Corinthian YC |
|
25. |
Teagan CUNNINGHAM - James WESTERBERG |
- |
- 55296 |
I420 - |
Saddle River, NJ |
Barnegat Light YC |
|
26. |
Dana HAIG - Zach ZEELANDER |
- |
- 5591 |
I420 - |
Beach Haven, NJ |
LISOT/Little Egg Harbor YC |
|
27. |
Thomas RICE - Trevor BORNARTH |
- |
- 55317 |
I420 - |
Garden City, NY |
SCYC / LIMA Sailing Team |
|
28. |
Madeleine RICE - Ella BARRY |
- |
- 55616 |
I420 - |
Garden City, NY |
SCYC / LIMA Sailing Team |
|
29. |
Thomas HALL - Shawn HARVEY |
- |
- 55873 |
I420 - |
Haverford, PA |
LISOT |
|
30. |
Cochise BURROWS - Matteo ALLIATA |
- |
- 55848 |
I420 - |
Nassau, New Providence |
Nassau Yacht Club |
|
31. |
James PAUL - Brooke WHITTEMORE |
- |
- 55877 |
I420 - |
Darien, CT |
Stamford YC/ LISOT |
|
32. |
Sam GAVULA - Gavin MEESE |
- |
- 55998 |
I420 - |
Villanova, PA |
Bay Head YC / LISOT |
|
33. |
Victoria THOMPSON - Laurel FOSTER |
- |
- 51520 |
I420 - |
Newport Beach, CA |
LISOT/NHYC |
|
34. |
Joseph HERMUS - Walter HENRY |
- |
- 55617 |
I420 - |
Bellport, NY |
LIMA/Bellport Bay |
|
35. |
Payton THOMPSON - Sammy PICKELL |
- |
- 55172 |
I420 - |
Newport Beach, CA |
LISOT/NHYC |
|
36. |
Cameron TURNER - Oliver DUNCAN |
- |
- 55999 |
I420 - |
Lakewood, NY |
Chautauqua Lake YC/LIMA |
|
37. |
Elizabeth KAPLAN - Meghan GONZALEZ |
- |
- 55339 |
I420 - |
Larchmont, NY |
Larchmont YC |
|
38. |
Sarah BURN - Patricia GERLI |
- |
- 54068 |
I420 - |
Short Hills, NJ |
Bay Head YC |
|
39. |
Moritz HEIDENREICH - David SAPP |
- |
- 53960 |
I420 - |
Halifax, NS |
RNSYS |
|
|
Laser
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Rebecca HOFMEISTER -
|
- |
- 191963 |
Laser - |
Miami, FL |
St. Petersburg YC |
|
2. |
Richard GRAEF -
|
- |
- 188668 |
Laser - |
Zionsville, IN |
Eagle Creek SC |
|
3. |
Austin GRAEF -
|
- |
- 199205 |
Laser - |
Zionsville, IN |
Eagle Creek SC |
|
4. |
Mitch POLGAR -
|
- |
- 209387 |
Laser - |
Chicago, IL |
Chicago Corinthian YC |
|
5. |
James LIEBL -
|
- |
- 170673 |
Laser - |
Titusville, FL |
Coconut Grove SC |
|
6. |
Peter VESSELLA -
|
- |
- 208839 |
Laser - |
Miami, FL |
Saint Francis YC |
|
7. |
Juan Pablo de YTURBE SORDO -
|
- |
- 153266 |
Laser - |
Mexico City, Mexico |
CVLP |
|
8. |
Malcolm LAMPHERE -
|
- |
- 199796 |
Laser - |
Lake Forest, IL |
CYC/LGYC/CGSC |
|
9. |
Drew DAVIDSON -
|
- |
- 1 |
Laser - |
Toronto, ON |
TSCC/RCYC |
|
10. |
Marek ZALESKI -
|
- |
- 180521 |
Laser - |
Norwalk, CT |
Noroton YC |
|
11. |
Bill MCKENZIE -
|
- |
- 173996 |
Laser - |
severn, ontario |
pbsc |
|
12. |
Augie DIAZ -
|
- |
- 172957 |
Laser - |
Miami, FL |
Coconut Grove Sailing Club |
|
13. |
Armand CANDEA -
|
- |
- 20375 |
Laser - |
Chicago, IL |
Chicago Corinthian Yacht Club |
|
14. |
William HOFMEISTER -
|
- |
- 184607 |
Laser - |
NASHVILLE, TN |
Harbor Island YC |
|
15. |
Steven SCHWARTZ -
|
- |
- 171880 |
Laser - |
Miami, FL |
CGSC |
|
16. |
Ernesto RODRIGUEZ -
|
- |
- 207143 |
Laser - |
Hialeah, FL |
NA |
|
|
Laser Radial
|