|
Registrants For
ILYA Class X Championship Regatta
Gull Lake Yacht Club
July 23-26, 2014
39 people have registered for this event
|
X Junior Fleet
|
Skipper
|
Sail
|
Crew/Status
|
Fleet / Division
|
Yacht Club
|
1. |
Karolynn Kunz |
OO- 4 |
- Madeline Arndt Eric Kunz |
X Junior Fleet / - |
Lac Labelle - |
2. |
Nathan Vaupel |
A- 42 |
- Lindsey Vollmar |
X Junior Fleet / - |
Cedar Lake - |
3. |
Alby Rolfs |
X- 51 |
- Peter Von Hagke |
X Junior Fleet / - |
Pine - |
4. |
Alaina Vollmar |
A- 17 |
- Sophia Kirk |
X Junior Fleet / - |
Cedar Lake Yacht Club ( WI) - |
5. |
Bo Freytag |
I- 7 |
- Aran Freytag |
X Junior Fleet / - |
Lake Geneva - |
6. |
Parker Michel |
I-123 |
- Sean Michel |
X Junior Fleet / - |
Lake Geneva Yacht Club - |
7. |
Robbie Lindemann |
V- 7 |
- Sawyer Wozniak |
X Junior Fleet / - |
Pewaukee Yacht Club - |
8. |
Harry Melges |
I- 1 |
Harry Melges Chapman Petersen |
X Junior Fleet / - |
LGYC - |
9. |
Kloe Kiekhafer |
D- 25 |
- Keaton Sperling |
X Junior Fleet / - |
Delavan Lake Yacht Club - |
10. |
Hans Melges |
I- 80 |
- Maxx Melges Buddy Melges |
X Junior Fleet / - |
LGYC - |
11. |
Kyle Navin |
I- 11 |
- Will Davies |
X Junior Fleet / - |
Lake Geneva Yacht Club - |
12. |
Joey Biwer |
V-221 |
- Matther Biwer |
X Junior Fleet / - |
Pewaukee - |
13. |
Emily Scherer |
J- 13 |
- Ally Hansen |
X Junior Fleet / - |
OYC - |
14. |
Daniel Smith |
J- 4 |
- Bailey Lira |
X Junior Fleet / - |
Oshkosh - |
15. |
Reed Weston |
J- 20 |
- Eddie Hansen |
X Junior Fleet / - |
Oshkosh Yacht Club - |
16. |
Abe Weston |
J- 60 |
- Mateo Lira |
X Junior Fleet / - |
Oshkosh Yacht Club - |
17. |
Phillip Thoma |
A- 4 |
- Gabrielle Spitz |
X Junior Fleet / - |
CLYC - |
18. |
Jack Schweda |
V- 10 |
- Luca Marban |
X Junior Fleet / - |
Pewaukee Yacht Club - |
19. |
Red Tornehl |
V-511 |
- Adam Biwer Gloria Tornehl |
X Junior Fleet / - |
Pewaukee - |
20. |
John Berg |
B- 45 |
- Aaron Leroy |
X Junior Fleet / - |
LBYC - |
21. |
Matt Dresen |
W- 15 |
- Ethan Stark |
X Junior Fleet / - |
White Bear Lake - |
22. |
Christian Spencer |
V- 66 |
Christian W Spencer Sam Spencer |
X Junior Fleet / - |
Pewaukee Yacht Club - |
23. |
Abby Eckert |
A-136 |
- Brittany Shabino |
X Junior Fleet / - |
Cedar Lake (WI) - |
24. |
Henry Rolander |
I- 16 |
- Jake Sierakowski |
X Junior Fleet / - |
Lake Geneva Yacht Club - |
25. |
Tommy Rorrer |
J- 11 |
- Jack Scherer |
X Junior Fleet / - |
Oshkosh Yacht Club - |
26. |
Magali Seymour |
GL- 3 |
- Matthew Seymour |
X Junior Fleet / - |
Gull Lake Yacht Club - |
27. |
Tommy Anderson |
GL- 17 |
- Morgan Anderson Maggie Anderson |
X Junior Fleet / - |
Gull Lake - |
28. |
Madeline Maas |
W- 92 |
Michael Maas Julia Velky |
X Junior Fleet / - |
WBYC - |
29. |
Ana Starbeck |
Z- 00 |
- Alex Starbeck Alexander Starbeck |
X Junior Fleet / - |
CLYC - |
30. |
Carson Heinze |
N- 24 |
- William Perry |
X Junior Fleet / - |
Nagawicka - |
31. |
Jasper Green |
GL- 11 |
- Tessah Green |
X Junior Fleet / - |
GLYC - |
32. |
Brigit Barr |
B- 66 |
- Sydney Probst |
X Junior Fleet / - |
Lake Beulah Yacht Club - |
33. |
Annie Cate Schmidt |
B- 7 |
- Ryan Komas |
X Junior Fleet / - |
Lake Beulah - |
34. |
David Alexander |
P- 11 |
OYC John Alexander |
X Junior Fleet / - |
Member - |
35. |
Brock Paquin |
I- 5 |
- River Paquin |
X Junior Fleet / - |
Lake Geneva Yacht Club - |
36. |
Finn Rowe |
I- 59 |
- Hunter Sharpe |
X Junior Fleet / - |
Geneva - |
37. |
Meredith Kent |
A- 15 |
- Morgan Lichtensteiger |
X Junior Fleet / - |
Cedar Lake Yacht Club - |
38. |
George Long |
Z- 11 |
- Billie Starbeck |
X Junior Fleet / - |
Clear Lake Yacht Club - |
39. |
George Velky |
W 72 |
- Owen Reding |
X Junior Fleet / - |
White Bear Yacht Club - |
|
|
|